بسته ویژه صدور اجرائیه چک

بسته ویژه صدور اجرائیه چک

۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دادیاب با توجه به شرایط ویژه شیوع جهانی کرونا و تعداد بالای چک‌های برگشتی و اوضاع نامساعد اقتصادی حاکم، جهت برداشت باری هر چند اندک از دوش هموطنان، تخفیفات ویژه‌ای را برای درخواست صدور اجرائیه نسبت به چک‌ها در نظر گرفته است.

اگر چک شما صیادی است و شناسه 16 رقمی صیاد بر آن درج شده است و گواهی عدم پرداختتان نیز کد رهگیری دارد، میتونید صدور اجرائیه درخواست کنید.

اگه کد رهگیری گواهی عدم پرداختتون به صورت چاپی نیست و دستی نوشته شده است حتماً از شعبه بخواین که علاوه بر مهر پایین برگه، کنار کد رهگیری هم مهر بزنه.

شما اگه بخواین نسبت به چک اقدام کنید باید هزینه دادرسی دعاوی مالی رو بپردازید اما با درخواست صدور اجرائیه با پرداخت هزینه بسیار اندک میتونید اموال صادر کننده چک رو توقیف کنید یا اگر مالی نداشته باشه جلبش کنید.

از این طریق فقط میتونید علیه صاحب حساب ویا صادرکننده صرفاً برای کسری مبلغ چک و حق الوکاله وکیل اقدام کنید.

نباید در متن چک، وصول اون مشروط باشه، در متن چک نباید نوشته شده باشه بابت تضمین انجام معامله یا تعهده و موارد دیگه ای که وکیل بررسی میکنه...

این راه سریعترین و کم هزینه ترین راه اقدام برای چکه...

حالا دادیاب به مناسبت رونمایی از پلتفرم، حق الوکاله وکیل رو هم براتون در کمترین و ارزانترین حالت با تخفیف33 درصدی تعیین کرده تا نهایتاً با کمترین هزینه به حقتون برسید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مراحل صدور اجراییه چک دارید می توانید مقاله " صدور فوری اجراییه چک بدون نیاز به حکم دادگاه" را مطالعه نمایید.

خرید