بسته ویژه راه اندازی کسب و کار

بسته ویژه راه اندازی کسب و کار

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کاربران گرامی دادیاب :

ما با درک دردها و نیازهای کارآفرینان و کسب و کارها اقدام به تعریف بسته حقوقی راه اندازی کسب و کار نموده ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به مخاطرات حقوقی ، تمام توجه و تلاش خویش را صرف امورات غیر حقوقی مربوط به کسب و کار نمایید. شما با خرید این بسته که با تخفیف ویژه در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده شده است ، کلیه نیازهای حقوقی و قراردادی کسب و کارتان را از بین می برید و مدیریت حقوقی کسب و کارتان را به ما می سپارید.با خرید بسته راه اندازی کسب و کار ما کلیه موارد زیر را برایتان راهبری می نماییم: 

1. ثبت شرکت سهامی خاص / با مسئولیت محدود برای کسب و کار

موضوع ثبت شرکت و تعریف درست موضوعات فعالیت برای یک کسب و کار هر چند ممکن است که ساده به نظر برسد اما دارای چالش های شکلی و ماهوی می باشد. کارشناسان حقوق شرکت ها در دادیاب با انجام مصاحبه تخصصی با شما و کسب اطلاعات مورد نیاز، اقدام به ثبت شرکت مورد نظر شما می نمایند.

2. انعقاد قرارداد همبنیان گذاران / سهامداران

در صورتی که قصد راه اندازی یک استارتاپ یا کسب و کار نوآفرین دارید یا اینکه مدت زمانی است که با اعتماد به یکدیگر فعالیت خود را شروع نموده اید ، باید بدانید که مهمترین قراردادی که بایستی هر چه سریع تر آن را امضا نمایید ، قرارداد همبنیان گذاران است. این قرارداد با بیان دارایی و آورده های فکری کلیه ی هم بنیانگذاران کسب و کار و با تعیین نقش ها و وظایف یکایک افراد ، به شفافیت بیشتر حقوقی منجر می گردد و راه را بر سو استفاده های احتمالی میبندد. همچنین مسائل مهمی مانند سهام تشویقی ، سهام ممتاز ،  خروج از کسب و کار ، تقسیم درآمد ، نحوه ی جذب سرمایه و موارد دیگری نیز در این قرارداد می گنجد. با خرید بسته راه اندازی کسب وکار خود قرارداد همبنیان گذاران شخصی سازی شده ی خویش را دریافت نمایید.

3. ثبت علامت تجاری (برند) کسب و کار 

ثبت علامت تجاری موضوعی جدا از ثبت شرکت محسوب می گردد و کلیه کسب و کارها با هدف متمایز ساختن خدمات و کالاها و ایجاد یک تصویر در ذهن مخاطبان و مشتریان خود اقدام به ثبت علامت تجاری خویش می نمایند. موضوع ثبت علامت تجاری امری ساده نیست و در صورت خرید بسته راه اندازی کسب و کار ، کارشناسان امور ثبت دادیاب فرآیند ثبت علامت تجاری شما را راهبری می نمایند. 

4. تهیه اساسنامه اختصاصی شرکت شما 

با تهیه بسته راه اندازی کسب و کار ، کارشناسان حقوق شرکت ها در دادیاب با انجام مصاحبه تخصصی در رابطه با کسب و کار شما و همچنین روابط شما با دیگر سهامداران ، اقدام به تهیه اساسنامه شخصی سازی شده برای شما می نمایند. متاسفانه مشاهده گردیده است که بسیاری از کسب و کارها ، بدون توجه به روابط و توافقات فیمابین خود ، اقدام به دانلود یا ثبت اساسنامه تیپ شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود می نمایند. توصیه ما به تمام کسب و کارها ، تهیه اساسنامه ای است که نمایانگر توافقات فیمابین اعضاست.

5. تهیه و انعقاد قرارداد سرمایه گذاری استارتاپ 

در صورتی که به فکر توسعه سریع تر فعالیت های کسب و کار خود هستید بایستی موضوع سرمایه پذیری را نیز در نظر بگیرید. صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر ، شتاب دهنده ها ، مراکز نوآوری و دیگر نقش آفرینان صنعت تامین مالی در سالهای گذشته با در اختیار قرار دادن سرمایه مورد نیاز کسب و کارها برای رشد و توسعه ، سهام کسب و کار را تملک می نمایند. در این فرض قرارداد سرمایه گذاری یک قرارداد پیچیده است که مشاور حقوقی این قرارداد بایستی با موضوعات اقتصادی نظیر KPI  ، Metric و همچنین مفاهیمی نظیر VC ،  نقد شوندگی سرمایه ، رسوب سرمایه و استراتژی های خروج آشنا باشد. کارشناسان حقوق سرمایه گذاری در دادیاب با انجام مصاحبه تخصصی و کسب اطلاعات مورد نیاز نسبت به تهیه پیش نویس قرارداد سرمایه گذاری شخصی سازی شده ی  معمولی یا خطر پذیر شما اقدام می نمایند. 

6. قرارداد استخدام استاندارد کسب و کار 

کلیه کسب و کارها برای پیشبرد امور خود اقدام به بهره گیری از منابع انسانی می نمایند. بهره گیری از منابع انسانی و قرارداد میان کارفرما و کارکنان بایستی منطیق بر قوانین و عرف حقوقی کشور باشد. در بسیاری از موارد توافقات میان کارفرما و کارکنان از نظر قانون معتبر نمی باشد. به همین دلیل کلیه کسب و کارها با توجه به موضوع فعالیت خود بایستی یک قرارداد استخدام استاندارد برای کسب و کار خود داشته باشند. در صورت تهیه بسته راه اندازی کسب و کار ، کارشناسان دادیاب این قرارداد را در اختیارتان خواهند گذاشت. 
 

7. قرارداد عدم افشا و رقابت

با گسترش روز افزون اهمیت اطلاعات و اسرار تجاری کسب و کارها ، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان ، مدیران شرکت ها در صدد انجام اقدامات حفاظتی و بازدارنده بر می آیند. ما نیز به شما توضیه مینماییم که بسته به موضوع فعالیتتان ، قرارداد عدم افشا و رازداری را با کارکنان و یا مشتری امضا نمایید تا از اطلاعات محرمانه و دارای ارزش کسب و کارتان حفاظت نمایید. همچنین با قراردادن بندهای مربوط به عدم رقابت ، شما قادر خواهید بود برای مدت زمان مشخصی از فعالیت کارکنان و شرکای خود در حوزه مشابه ممانعت نمایید. در صورت تهیه بسته راه اندازی کسب و کارتان ، کارشناسان حقوق مالکیت فکری در دادیاب ، یک قرارداد عدم افشای اطلاعات و رقابت استاندارد مرتبط با حوزه فعالیت کسب و کارتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.  

8. یک قرارداد دلخواه

کلیه شرکت ها برای پیشبرد و توسعه فعالیت های خود اقدام به انجام فعالیت های مختلف می نمایند و یک کسب و کار در طول دوران فعالیت خود ممکن است دارای تعاملات متنوع و گوناگونی با افراد مختلف باشد. در این صورت ممکن است کسب و کار اقدام به انعقاد قرارداد های متنوع بنماید. قرارداد دیجیتال مارکتینگ ، قرارداد تولید محتوا ، قرارداد سئو ، قرارداد طراحی سایت ، قرارداد میزبانی و غیره... از جمله این قرارداد ها می باشند. شما در صورت خریداری بسته راه اندازی کسب و کار و با توجه به نیازهای خاص خود می توانید یک قرارداد دلخواه از کارشناسان دادیاب درخواست نمایید.

9. دریافت نماد اعتماد الکترونیک

در صورتی که کسب و کار شما قصد فعالیت در فضای مجازی دارد و یا اینکه می خواهید موضوع ارایه کالا و خدمات خود را از طریق فضای وب پیگیری نمایید احتیاج به نماد اعتماد الکترونیک دارید تا از رهگذر دریافت آن اقدام به ایجاد درگاه پرداخت آنلاین بانکی نمایید.در صورت دریافت این بسته حقوقی ، کارشناسان حقوق کسب و کار در دادیاب اقدام به راهبری فرآیند دریافت نماد اعتماد الکترونیک کسب و کار شما می نمایند و در صورت داشتن کلیه شرایط ما زمینه عضویت شما در صنف مربوطه یا اتحادیه مرتبط را فراهم می آوریم.

10. سه ساعت مشاوره حقوقی غیر حضوری + یک ساعت مشاوره حضوری

در صورت تهیه بسته راه اندازی کسب و کار ، شما به مدت یک سال می توانید از خدمات مشاوره ای سه ساعته در حوزه های مختلف حقوق و بسته به نیازتان استفاده نمایید. همچنین با دریافت این بسته شما میتوانید یک ساعت به طور حضوری با کارشناسان دادیاب در محل استقرار متخصصان ما جلسه بگذارید و از مشاوره  آنها بهره مند شوید.

 

راهبری و ارائه بسته حاضر به شما توسط وکلا و متخصصان زیر انجام می پذیرد: 

۱) دکتر محمدباقر اصغری ، دکترای حقوق فناوری اطلاعات از دانشگاه تیلبورگ هلند ، استاد مدعو حقوق استارتاپها و شرکت های دانش بنیان در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی (ره)

۲) دکتر فاطمه رزقی ،  دکترای حقوق کیفری ، وکیل پایه یک دادگستری ، مدیر موسسه حقوقی بین المللی پایاداد

خرید