قراردادهای اولیه راه اندازی کسب و کار

قراردادهای اولیه راه اندازی کسب و کار

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کاربران گرامی دادیاب:

ما با درک دردها و نیازهای کارآفرینان و کسب و کارها اقدام به تعریف بسته حقوقی راه اندازی کسب و کار نموده ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به مخاطرات حقوقی ، تمام توجه و تلاش خویش را صرف امورات غیر حقوقی مربوط به کسب و کار نمایید. شما با خرید این بسته که با تخفیف ویژه در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده شده است ، اهم نیازهای حقوقی و قراردادی کسب و کارتان را مرتفع خواهید نمود. با خرید بسته راه اندازی کسب و کار ما کلیه موارد زیر را برایتان فراهم می سازیم: 

1. انعقاد قرارداد همبنیان گذاران / سهامداران

در صورتی که قصد راه اندازی یک استارتاپ یا کسب و کار نوآفرین دارید یا اینکه مدت زمانی است که با اعتماد به یکدیگر فعالیت خود را شروع نموده اید ، باید بدانید که مهمترین قراردادی که بایستی هر چه سریع تر آن را امضا نمایید ، قرارداد همبنیان گذاران است. این قرارداد با بیان دارایی و آورده های فکری کلیه ی هم بنیانگذاران کسب و کار و با تعیین نقش ها و وظایف یکایک افراد ، به شفافیت بیشتر حقوقی منجر می گردد و راه را بر سو استفاده های احتمالی میبندد. همچنین مسائل مهمی مانند سهام تشویقی ، سهام ممتاز ،  خروج از کسب و کار ، تقسیم درآمد ، نحوه ی جذب سرمایه و موارد دیگری نیز در این قرارداد می گنجد. با خرید بسته راه اندازی کسب وکار خود قرارداد همبنیان گذاران شخصی سازی شده ی خویش را دریافت نمایید.

2. قرارداد استخدام استاندارد کسب و کار 

کلیه کسب و کارها برای پیشبرد امور خود اقدام به بهره گیری از منابع انسانی می نمایند. بهره گیری از منابع انسانی و قرارداد میان کارفرما و کارکنان بایستی منطیق بر قوانین و عرف حقوقی کشور باشد. در بسیاری از موارد توافقات میان کارفرما و کارکنان از نظر قانون معتبر نمی باشد. به همین دلیل کلیه کسب و کارها با توجه به موضوع فعالیت خود بایستی یک قرارداد استخدام استاندارد برای کسب و کار خود داشته باشند. در صورت تهیه بسته راه اندازی کسب و کار ، کارشناسان دادیاب این قرارداد را در اختیارتان خواهند گذاشت. 

3. قرارداد عدم افشا و رقابت

با گسترش روز افزون اهمیت اطلاعات و اسرار تجاری کسب و کارها ، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان ، مدیران شرکت ها در صدد انجام اقدامات حفاظتی و بازدارنده بر می آیند. ما نیز به شما توضیه مینماییم که بسته به موضوع فعالیتتان ، قرارداد عدم افشا و رازداری را با کارکنان و یا مشتری امضا نمایید تا از اطلاعات محرمانه و دارای ارزش کسب و کارتان حفاظت نمایید. همچنین با قراردادن بندهای مربوط به عدم رقابت ، شما قادر خواهید بود برای مدت زمان مشخصی از فعالیت کارکنان و شرکای خود در حوزه مشابه ممانعت نمایید. در صورت تهیه بسته راه اندازی کسب و کارتان ، کارشناسان حقوق مالکیت فکری در دادیاب ، یک قرارداد عدم افشای اطلاعات و رقابت استاندارد مرتبط با حوزه فعالیت کسب و کارتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

4. قرارداد مشاوره

هر کسب و کاری در امور مختلف مرتبط با موضوع خود نیاز به اخذ مشاوره از افراد متخصص در آن حوزه خواهد داشت. انعقاد قرارداد با مشاورین متخصص از امور مخاطره آمیزی است که عدم توجه و دقت نسبت به جزئیات و شرایط خاص این قرارداد ممکن است باعث گردد که نتیجه مطلوب نسبت به مشاوره مورد نظر حاصل نشده و نه تنها هزینه هایی بر کسب و کار شما تحمیل می شود بلکه نیاز مورد نظرتان نیز مرتفع نخواهد شد.

راهبری و ارائه بسته حاضر به شما توسط وکلا و متخصصان زیر انجام می پذیرد: 

۱) دکتر محمدباقر اصغری، دکترای حقوق فناوری اطلاعات از دانشگاه تیلبورگ هلند، استاد مدعو حقوق استارتاپها و شرکت های دانش بنیان در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی (ره)

۲) دکتر فاطمه رزقی، دکترای حقوق کیفری، وکیل پایه یک دادگستری، مدیر موسسه حقوقی بین المللی پایاداد

خرید