جستجوی وکیل

در این قسمت شما می توانید بر اساس روش های مرتب سازی بیشترین و کمترین میزان فعالیت وکلا در وبسایت و ترتیب حروف الفبا فهرست وکلای عضو در سامانه رو ملاحظه بفرمایید و  به جستجوی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و سایر شهرها بپردازید و نهایتاً وکیل خود را اخذ نمایید. برای استفاده از خدمات  وکلا می توانید از همین بخش وارد پروفایل وکلا شوید و خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا به بخش مشاوره حقوقی تلفنی و خدمات وکالت مراجعه نمایید.

 

عطيه خان محمدي
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • كارشناسي حقوق - كارشناسي ارشد حقوق خصوصي -
 • دیوان عدالت اداری-امور مربوط به خانواده-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی امور شرکت ها-مشاوره حقوقی روابط کارگر و کارفرما/بیمه تامین اجتماعی
رضا جمشیدی
 • وکیل پایه یک - مرکز وکلای قوه قضائیه - تهران
 • کارشناسی حقوق خرم آباد - کارشناسی ارشد حقوق خصوصی خرم آباد -
 • امور مربوط به خانواده-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی ارث و وصیت-امور کیفری-تصادفات/بیمه شخص ثالث-مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای (سایبری)
مائده کوچک
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • کارشناسی حقوق علامه طباطبایی - کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی علوم و تحقیقات -
 • امور مربوط به خانواده-امور کیفری-مشاوره حقوقی چک و سفته-مشاوره حقوقی ارث و وصیت-مشاوره حقوقی قرارداد
مریم ملک زاده
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • امور مربوط به خانواده-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی چک و سفته-مشاوره حقوقی ارث و وصیت-تصادفات/بیمه شخص ثالث-مشاوره حقوقی امور شرکت ها-مشاوره حقوقی قرارداد
ارغوان آماده خیر
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل -
 • امور مربوط به خانواده-مشاوره حقوقی چک و سفته-مشاوره حقوقی امور شرکت ها-امور کیفری
آناهید رستمی
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی تهران - کارشناسی حقوق شهید بهشتی -
 • مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای (سایبری)-مشاوره حقوقی چک و سفته-مشاوره حقوقی امور شرکت ها-امور کیفری-مشاوره حقوقی قرارداد-مشاوره حقوقی روابط کارگر و کارفرما/بیمه تامین اجتماعی-مشاوره حقوقی ارث و وصیت
امین بویک
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - تهران
 • کارشناسی حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی -
 • امور مربوط به خانواده-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی چک و سفته
نازنین کرداسلام
 • وکیل پایه یک - مرکز وکلای قوه قضائیه - تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی علم و فرهنگ تهران -
 • امور مربوط به خانواده-مشاوره حقوقی قرارداد-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی چک و سفته-امور کیفری-تصادفات/بیمه شخص ثالث
مسعود حسومی
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - البرز
 • کارشناسی حقوق حقوق شهید بهشتی تهران - کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بین المللی امام خمینی -
 • امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی چک و سفته-امور کیفری-مشاوره حقوقی ارث و وصیت-ثبت احوال-امور مربوط به خانواده
ابراهیم ثابتی
 • وکیل پایه یک - کانون وکلا - قزوین
 • امور مربوط به خانواده-امور کیفری-مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای (سایبری)-امور ملک و املاک-مشاوره حقوقی چک و سفته-مشاوره حقوقی امور شرکت ها-مشاوره حقوقی قرارداد

یکی از چالش هایی که افراد برای دریافت خدمات وکالتی با آن روبرو هستند جستجوی وکیل است. بسیاری از افراد زمانی که با یک موضوع حقوقی مواجه می شوند و نیاز به استفاده از وکیل در پرونده خود دارند، با این پرسش مواجه می شوند که چگونه می توانند به مرجعی مطمئن دست یابند تا وکیل مطلوب و مناسبی را که مدّنظر دارند، انتخاب نمایند. در بسیاری از مواقع نیز مردد می شوند که از کارآموز وکالت استفاده نمایند یا از وکیل پایه یک دادگستری و این امر باعث سردرگمی و حیرانی متقاضیان خدمات وکالتی می شود.
سامانه ارائه خدمات حقوقی دادیاب بخشی را به جست و جوی وکیل اختصاص داده است و شما با مراجعه به این قسمت که می توان آن را سامانه جستجوی وکیل نامید می توانید به سرچ وکیل و جستجوی وکیل بر اساس نام بپردازید. در این قسمت از سامانه شما این امکان را خواهید داشت به جستجوی کارآموزان وکالت، جستجوی نام وکیل، جستجوی وکیل کانون وکلا و جستجوی وکیل قوه قضائیه بپردازید و با مقایسه وکیل بر اساس سوابقی که در پروفایل آن ها درج شده است می توانید هریک از آن ها را که خواستید انتخاب نمایید. در سامانه جست و جوی وکلای دادیاب شما می توانید به جستجوی وکلای تهران و سایر استان ها بپردازید و از این حیث نگران جستجوی وکلا و کارآموزان بر اساس شرایط مدنظرتان نباشید. زمانی که افراد قصد دارند وکیل خود را اخذ نمایند، می توانند به وبسایت یا تارنمای صندوق حمایت وکلای دادگستری رفته و از این محل به جستجوی وکلا بپردازند و از این طریق به تمامی وکلایی که در کانون های وکلای سراسر کشور عضو هستند، دسترسی یابند اما افراد از طریق این سامانه صرفاً می توانند به اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نشانی و اعتبار پروانه وکالت آنان دست پیدا کنند که شاید این امر نیاز آنان را رفع ننماید.
در زیر به برخی از سوالات احتمالی شما در خصوص نحوه جستجوی وکیل و کارآموز در سامانه پاسخ داده شده است در صورت نیاز ملاحظه نمایید:

بهترین راه جستجوی وکیل چیست؟

دادیاب در قسمت جستجوی وکیل این امکان را مهیّا نموده تا هر یک از وکلا پیشینه شغلی و تحصیلی خود را در حساب شخصی اش درج نموده و دادجویان نیز امکان بررسی این سوابق را از طریق مشاهده و مطالعه آن خواهند داشت. پس از ورود به سامانه دادیاب و استفاده از گزینه جستجوی وکیل شما می توانید به فهرست وکلایی که با میل خود به عضویت سامانه درآمده اند دسترسی پیدا کنید و با استفاده از گزینه مشاهده پروفایل، به پیشینه علمی و شغلی افراد دسترسی پیدا کنید و در کنار آن نیز پاسخ های ارائه شده توسط ایشان به سوالات دادجویان به عنوان وکیل و خدمات مشاوره و وکالتی را که ایشان در سامانه ارائه می دهند ملاحظه کنید، از این طریق شما ضمن بررسی عیار وکیل مورد نظرتان، به صورت تقریبی نسبت به حوزه تخصصی ایشان نیز آگاه خواهید شد. به عنوان مثال اگر اغلب خدمات ارائه شده توسط یک وکیل در حوزه کیفری باشد، به احتمال قریب به یقین، حوزه تخصصی و تجربی وکالت ایشان کیفری خواهد بود. همچنین به زودی در دادیاب این امکان برای مخاطبین مهیا خواهد شد که از طریق موقعیت مکانی، وکلایی را مشاهده نمایند که در شهر یا استان خودشان کار می کنند و از این طریق با سهولت بیشتر امکان ملاقات و استفاده از خدمات وکیل مورد نظرشان را داشته باشند

چگونه وکیل مورد نظر خود را از قسمت جستجوی وکیل در سامانه پیدا کنم؟

دادیاب در قسمت جستجوی وکیل این امکان را مهیّا نموده تا هر یک از وکلا پیشینه شغلی و تحصیلی خود را در حساب شخصی اش درج نموده و شما نیز امکان بررسی این سوابق را از طریق مشاهده و مطالعه آن خواهید داشت. پس از ورود به سامانه دادیاب و استفاده از گزینه جستجوی وکیل شما می توانید به فهرست وکلایی که با میل خود به عضویت سامانه درآمده اند دسترسی پیدا کنید و با استفاده از گزینه مشاهده پروفایل، به پیشینه علمی و شغلی افراد دسترسی پیدا کنید و در کنار آن نیز پاسخ های ارائه شده توسط آن ها به سوالات دادجویان به عنوان وکیل و خدمات مشاوره و وکالتی را که آن ها در سامانه ارائه می دهند ملاحظه کنید. از این طریق شما ضمن بررسی عیار وکیل مورد نظرتان، به صورت تقریبی نسبت به حوزه تخصصی آن ها نیز آگاه خواهید شد. دادیاب همچنین این امکان را برای دادجویان پیش بینی کرده است که در ابتدای امر بدون پرداخت هزینه از طریق طرح سوال خصوصی و عمومی عیار وکیل مورد نظر را سنجیده و ایشان را مورد آزمون قرار دهد.

آیا امکان جستجوی وکیل در تهران در این سامانه وجود دارد؟

بله. در سامانه دادیاب شما امکان مشاهده وکلای مختلف که در استان ها و شهرستان های مختلف در حال فعالیت هستند را خواهید داشت و بر اساس نیاز خود می توانید وکیل خود را در شهری که مد نظر شما است انتخاب کنید. البته با وجود اینکه وکلایی از استان های دیگر نیز در سامانه ثبت نام نمودند در حال حاضر تمرکز سامانه بر روی فعالیت وکلا در تهران است و به راحتی می توانید به جست و جوی وکیل در تهران بپردازید.

آیا امکان جستجوی وکیل بر اساس نام در این سامانه وجود دارد؟

بله. شما می توانید در این قسمت با سرچ وکیل مورد نظر خود وارد صفحه پروفایل وکیل ثبت نام شده در دادیاب بشوید و به مطالعه و بررسی مندرجات پروفایل وی پرداخته و در صورت رضایت از میزان تعامل و سابقه او به انتخاب هر یک از خدمات قابل ارائه از سوی وی از طریق سامانه بپردازید.

برای دریافت خدمات حقوقی وکلای این سامانه از قسمت سامانه جستجوی وکیل دادیاب هم می توانم اقدام نمایم؟  

بله، شما از این قسمت نیز می توانید بر روی پروفایل وکیل مورد نظر خود کلیک کنید و از قسمت خدمات انتخابی وی، خدمات وکالتی و خدمات مشاوره حقوقی ایشان را انتخاب و او را به عنوان وکیل یا مشاور خود بعد از پرداخت هزینه انتخاب نمایید.

آیا امکان جستجوی کارآموز وکالت در این بخش سامانه وجود دارد؟

بله، شما از این قسمت می توانید سوابق تمام وکلای ثبت نامی از جمله کارآموزان و وکلای پایه یک را بررسی نموده و بر اساس نیاز خود و بسته به سختی کار به انتخاب آنها بپردازید.