فاطمه نیکومنش

وکیل پایه یک - کانون وکلا

درباره من
وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی حقوق دانشگاه شهید بهشتی با معدل ۱۸.۶۲ به عنوان دانشجوی استعداد درخشان به پایان رسانیده و بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی در گرایش حقوق مالکیت فکری مشغول به تحصیل شده و با موضوع پایان نامه "قراردادهای هوشمند" و معدل ۱۹.۱۴ فارق التحصیل گردیده است. همچنین با رتبه ۲۵۰ آزمون کانون وکلای مرکز، مشغول به کارآموزی در شهر تهران شده و نهایتاً با کسب رتبه ۲۳ در آزمون اختبار، به وکالت پایه یک دادگستری نائل گردیده.کتابی با عنوان «قرارداد هوشمند در ساحت مالکیت فکری» تالیف نموده و با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه کسب و کارهای مجازی و تجارت الکترونیک موفق به اخذ گواهی نامه تخصصی در حوزه مالکیت فکری از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران شده است. هم‌چنین دارای مدرک و تأییدیه مرکز داوری اتاق بازرگانی تهران به عنوان داور جوان می باشد.
تحصیلات
کارشناسی
حقوق
شهید بهشتی
کارشناسی ارشد
حقوق مالکیت فکری
شهید بهشتی
سابقه کار
داور
سازمان اقتصادی کوثر
خدمات وکالتی
پاسخ به سوالات
سلام من قبل از عید یه بسته رو ارسال کردم از تهران به شهری دیگه ،دکوری شکستنی بود ،قبل از ارسال هم برای مشتری عکس فرستادم که سالم تحویل پست دادم و پست هم مسئولیتی در قبال شکستنی ندارد الان میگن شکسته دستشون رسیده و به من میگن پول ش رو بدم اگر ندم شکایت میکنن می‌خوام ببینم آیا واقعاً من که درست بسته بندی کردم و عکس هم فرستادم مقصر هستم؟ ارزش کالا هم ۵۰۰ هزار تومان هست
مشاهده پاسخ

سلام، نظر به آگاهی خریدار از عدم مسئولیت متصدی حمل ( اداره پست) و باتوجه به پذیرش این امر توسط ایشان، با استناد به قاعده اقدام، مسئولیتی متوجه شما نخواهد بود.

سلام و عرض ادب - لطفت بفرماييد درصورتيكه جهت وصول و توقيف اموال مربوط به 75 مليون تومان سفته سفيد امضا اقدام فرماييد چقدر هزينه دارد ؟؟؟ و چه مدت طول ميكشد ؟؟
مشاهده پاسخ

سلام، عرف مبلغ حق الوکاله در پرونده حاضر و موارد مشابه ۱۰٪ مبلغ متنازع فیه است.

سلام وقتتون بخیر همسر بنده اعتیاد دارند و ما ضرب شتم دائمی داریم چندبار با تیغ موکت بری بنده رو تهدید کردن و قسمتی از بدنم رو زخم کردن ازین مسئله چندین بار با نامه پزشکی.ق شکایت کردم در سال ۹۹که نتیجه همیشه به نفع شوهر بوده،دو هفته پیش داخل خیابان قصد خفه کردنم رو داشتن که با خروج چند نفر با چوب و..من و رها کردن اینهفته من در اتاقی جدا خوابیده بودم که اقدام به شکوندن درب اتاق کردن و وارد شدن پس از خروجشون اجازه ورود ندادم که مغزی درب ورودی هم شکوندن کلانتری میگن شکایتتون بی اثر هست و ثبت نمیکنیم به ضرر خودتونه نشوزه!!!در یکسال و نیم اخیر همسرم قرونی انفاق نکردن!!!ایا شکایت بنده برای افترا و خسارت درست هست؟باید پرونده رو به گفته کلانتری دادگاه خانواده ببرم؟
مشاهده پاسخ

سلام، درخصوص ضرب و جرح اقدام به شکایت کیفری نمایید و درخصوص مطالبه نفقه هم می توانید به نحو حقوقی اقدام کنید و‌ هم کیفری.