دعوی حضانت فرزند

یکی از مسائلی که در صورت بروز اختلاف میان زن و شوهر تصمیم‌گیری راجع به آن با دشواری مواجه می‌شود، نگهداری و حضانت فرزند است. هنگام بروز اختلاف یا جدایی، مسأله حضانت تأثیری شگرف بر شخصیت و آینده فرزندان دارد. بر اساس قانون حضانت در صورت جدایی والدین، در شرایط عادی تا 7 سالگی با مادر و پس از آن با پدر است. در این بخش وکیل حضانت فرزند متخصص آماده خدمت رسانی به شماست.

اگر می‌خواهید در مورد حضانت فرزند بیشتر بدانید، مقاله "تعیین تکلیف حضانت فرزندان ، یکی از مهمترین اعمال بعد از طلاق" را مطالعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ازدواج موقت ، مقاله "احکام ازدواج موقت و شرایط صیغه موقت بدون اجازه پدر" را مطالعه نمایید.

خدمات دادیاب

حضانت فرزند به معنی نگهداری فرزند بعد از جدایی زوجین توسط یکی از طرفین است که براساس قانون تا هفت سالگی با مادر و بعد از آن با پدر می باشد مگر اینکه طرفین توافقی کنند که حضانت با چه کسی باشد. حضانت فرزند جزئی از دعاوی حقوق خانواده می باشد و برای اینکه بتوانید در این حوزه بهترین عملکرد را داشته باشید باید از وکیل خانواده متخصص استفاده نمایید تا هم مدت زمان روند پرونده کاهش یابد و هم در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.