وکیل طلاق

زمانی که از وکیل طلاق سخن به میان می آید، اغلب افراد در این اندیشه هستند که این وکیل به هر قیمتی و از هر طریقی می بایست طلاق را محقق سازد در حالی که اصلاً اینگونه نیست! وکیل طلاق بایستی تجربه لازم و کافی در این زمینه را داشته باشد و با استفاده از علم و تجربه خود راهبرد مناسب برای وصول به طلاق را مشخص کند و در بسیاری از موارد شاید لازم باشد پیش از طرح دادخواست طلاق، خدمات حقوقی یا شکایات کیفری دیگری را به عنوان موارد مقدماتی مطرح کند. اگر به دنبال وکیل طلاق یا وکیل طلاق تهران مورد اعتماد هستید که کار را به او بسپارید، وکلای این صفحه را به شما پیشنهاد می کنیم.

خیلی از افراد فکر می کنند که برای طلاق گرفتن حتماً نیاز به وکیل دارند و هزینه های زیادی رو هم باید برای این کار پرداخت کنند اما این تفکر اشتباه است. پرونده های قضایی که حضور وکیل در آن اجباری است معدود هستند و طلاق جزء این پرونده ها نیست. به همین دلیل زوجین می توانند رأساً بدون حضور وکیل و اصالتاً اقدام به تقدیم دادخواست طلاق نموده و پیگیری های لازم را نیز خودشان انجام دهند اما در این صورت احتمال خطا و ضریب ریسک در پرونده بیشتر خواهد بود و زمان و پیگیری زیادی را می طلبد. به همین دلیل شهروندان از وکیل طلاق که زیرشاخه وکیل خانواده محسوب می شود، استفاده می کنند تا وکلایی که تخصص طلاق را دارند و تجربه لازم در این زمینه را کسب نموده اند، امور را به بهترین نحو ممکن پیش برده و در کمترین زمان و با حداقل هزینه ممکن نتیجه مطلوب را حاصل کنند. از دیگر سوی برخی مواقع مثل زمانی که طلاق به درخواست خانم مطرح می شود، فرایند حقوقی، قانونی و نسبتاً دشوار می شود و حضور وکیل طلاق الزامی به نظر می رسد.

بهترین وکیل طلاق کیست؟

این سوال به دفعات توسط شهروندان مطرح شده است و پاسخ دادن به آن نیازمند دقت و تأمل خواهد بود اما بهترین وکیل طلاق فردی است که به صورت تخصصی در حوزه خانواده و به ویژه طلاق فعالیت نموده و پرونده های متعددی را در این زمینه داشته باشد و نهایتاً از این مسیر تجربیات لازمه برای پرونده های طلاق را در توشه بار تجربیات با خود حمل کند. 
در این سامانه با مراجعه به پروفایل تخصصی هر وکیل می توانید سوابق کاری و تحصیلی وکلا را مطالعه نمایید تا بتوانید در انتخاب وکیل طلاق خود بهتر تصمیم بگیرید.

وکیل طلاق در تهران

بسیاری از افراد حتی در شهرستان ها تأکید زیادی بر این موضوع دارند که از وکیل طلاق در تهران بهره بجویند لکن این امر صحیح به نظر نمی رسد، چرا که علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی به موکل از جمله ایاب و ذهاب و اسکان و غیره، تمرکز وکیل بر پرونده را از بین می برد و شاید گاهی نتوان پیگیری های لازم را معمول نمود. حال آن که شاید بتوان گفت وکالت علاوه بر اصول دانش، علم و تجربه، در پیگیری مؤثر و محترمانه پرونده خلاصه می شود. علاوه بر این شاید وکلای تهران برتری و فضیلت مازادی نسبت به وکلای سایر شهرستان ها نداشته باشند و همکاران وکیل در اقصی نقاط ایران عزیزمان با توانمندی های متفاوت در دسترس خواهند بود و بهتر این است که هر فرد از وکلای مستقر در شهر یا شهرستان خودش استفاده نماید.

هزینه وکیل برای طلاق چقدر است؟

هزینه وکیل برای طلاق بسته به نوع طلاق و شرایط، متفاوت است و وکلای داخال سامانه دادیاب نیز هر یک مجاز و مختار خواهند بود که قیمت مورد نظر خودشان را اعلام نمایند، بدین توضیح که قیمت اعلام شده برای هر پرونده در سامانه، پس از مطالعات میدانی و تحقیقات فراوان، با لحاظ میانگین قیمت پرونده ها در تهران تعیین شده است. هزینه وکیل طلاق حسب مورد به عنایت به نوع طلاق متفاوت است و شما می توانید داخل سامانه هزینه وکیل برای طلاق را که توسط وکلای مختلف اعلام شده و طیف تفاوت زیادی دارد را ملاحظه کنید.

چگونه از تجربه و تخصص وکیل در طلاق آگاه شویم؟

همیشه این سوال برای شهروندان وجود داشته است که چگونه از سوابق و علم و تجربه وکلا اطلاع حاصل کنند؟ ما در دادیاب پاسخ مناسبی به این سؤال ارائه نمودیم و با بررسی پروفایل هر وکیل و مشاهده سوابق علمی و شغلی آنان می توانید به این موضوع دست پیدا کنید. علاوه بر این با بررسی سوالاتی که وکلای محترم پاسخ داده اند، می توانید میزان تسلط آنان بر موضوعات را دریابید.
در پایان به نظر می رسد که استفاده از وکیل طلاق گرچه ممکن است در ابتدا به نظر پرهزینه باشد اما در طول مسیر با عنایت به صرفه جویی در زمان، استفاده از تخصص و مدیریت ادعاهای احتمالی می تواند به صرفه و بهینه باشد و افراد را به ویژه از تبعات روحی حضور مداوم و مستمر در محاکم قضایی دور سازد.