تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ تاریخ ویرایش : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷

سلام دنیا؛ مقدمه‌ای بر اهداف و خدمات استارتاپ حقوقی دادیاب

سلام دنیا؛ مقدمه‌ای بر اهداف و خدمات استارتاپ حقوقی دادیاب

از زمان های قدیم وقتی مشکلی برای افراد ایجاد می‌شد جز با مراجعه به دادگاه و دادسرا امکان حل آن وجود نداشت و پای وکیل به ماجرا کشیده می‌شد. داشتن وکیل حقی است که برای تمام مردم به رسمیت شناخته شده و همه افراد حق دارند در تمام دادگاه‌ها و مراجع قضایی وکیل داشته باشند هر چند موارد بیشماری از مردم نیز از خدمات مشاوره‌ای و وکالتی متخصصان حقوقی بهره‌ای نمی‌برند.
رشد پرونده‌های قضائی در کشور منجر به افزایش استفاده از خدمات حقوقی گردیده است. این واقعیت که افراد زیادی در کشور به خدمات حقوقی مشاوره ای و همچنین وکالتی در محاکم دادگستری احتیاج دارند انگیزه‌ای شد تا یک تیم متشکل از علاقمندان به حقوق و فناوری به فکر طراحی و پیاده‌سازی سامانه مشاوره حقوقی و انتخاب وکیل بیافتند و آن را عملی سازند. بررسی دردها و نیازهای ارائه کنندگان خدمات حقوقی و دریافت کنندگان آن اساس طراحی "دادیاب" گردید. دادیاب با هدف تحول آفرینی در ارائه خدمات حقوقی، خدمات متنوعی به شما ارائه می دهد. شاید از خودتان بپرسید تفاوت دادیاب با دفاتر وکالت و دیگر وبسایت‌های این‌‌چنینی چیست.

یکی از مشکلات مردم که ‌سالانه منجر به طرح ده‌ها هزار شکایت و دادخواست می‌شود، عدم آگاهی آنها نسبت به حقوق خود است. با این مقدمه دادیاب به افراد کمک می‌کند تا به طور رایگان سوالات خود را از وکلای متخصص بپرسند، در صورت نیاز مشاوره تلفنی خریداری کنند و اگر پایشان به دادگاه و محاکم باز شد به راحتی وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تاکنون برایتان اتفاق افتاده در لحظه احتیاج داشته باشید با یک وکیل صحبت کنید؟ دادیاب به نیاز شما هم فکر کرده است. شما با عضویت در دادیاب می‌توانید به صورت آنلاین و در لحظه با وکلایی که آنلاین هستند چت کنید و مشکلاتتان را برای آنها شرح دهید.

استارتاپ حقوقی دادیاب
استارتاپ حقوقی دادیاب

همچنین از آنجایی که خدمات وکیل رایگان نیست و وکلا غالبا در قبال کاری که انجام می‌دهند حق الوکاله یا حق‌المشاوره دریافت می‌کنند ممکن است همه افراد بضاعت پرداخت حق‌الوکاله و در نتیجه استخدام وکیل را نداشته باشند. دادیاب برای حل این مشکل بخش مشاوره حقوقی رایگان آنلاین یا پرسش و پاسخ را ایجاد کرده است تا شما بتوانید با طرح سوال و چالش‌های حقوقی خودتان نظرات وکلای مختلف را دریافت نمایید.
خیلی وقت ها شاهد این موضوع بودیم که افراد از نرخ حق الوکاله وکلا سوال می‌کنند. ما در دادیاب تلاش کردیم که به صورت هوشمند اولین بازار اینترنتی خدمات حقوقی وکالتی را به مردم معرفی کنیم. شما در دادیاب امکان این را خواهید داشت که موضوع پرونده مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و تعرفه وکلای مختلف با تخصص و تجربه متنوع را برای پرونده خود مشاهده کنید و همچنین می‌توانید نظر مردم را در مورد نحوه ارائه خدمات وکیل مورد نظرتان ببینید. 

حضور دادیاب به عنوان ناظر حقوقی  نیز باعث می‌شود تا با خیال آسوده پرونده خود را به وکلای سامانه بسپارید و به امور خودتان بپردازید. 

دادیاب؛ پیوند دهنده حقوق و فناوری
دادیاب؛ پیوند دهنده حقوق و فناوری

استفاده مردم از خدمات مشاوره‌ای وکلا و متخصصان بدون صرف وقت و هزینه زیاد دغدغه بعدی ما بود. حفظ کیفیت در عین کاهش هزینه موضوعی بود که باید به آن توجه می کردیم. در قسمت مشاوره حقوقی تلفنی ما با ایجاد محدودیت برای وکلا و مشاوران در انتخاب موضوع مشاوره، تلاش کردیم تا هر وکیل فقط بتواند در حوزه‌ی تخصصی خودش به ارائه خدمات بپردازد و کاربر هم خیالش از این موضوع راحت باشد که وکیل مورد نظر در این حوزه صاحب نظر و متخصص است. همچنین در صورتی که کاربرانمان از مشاوره دریافتی رضایت نداشته باشند، بدون دریافت هزینه، مشاوره را تجدید می کنیم تا "مشتری مداری" صرفا کلیشه نباشد.
همچنین دادیاب برای کسب و کارها و افراد بسته‌های ویژه‌ی حقوقی تدارک دیده است. به عنوان مثال شما با خرید بسته ویژه راه اندازی کسب و کار ، کلیه نیازهای حقوقی راه اندازی یک کسب و کار را بر طرف می‌کنید. بسته‌های ویژه‌ی دادیاب با تخفیف‌های شگفت انگیزی که هیچ گاه تکرار نمی‌شوند، بر طرف کننده نیازهای حقوقی شما به صورت بهینه خواهد بود. 
 فراموش نکنید ما به مشکلات شما فکر کرده و برای آنها برنامه ریزی کردیم. با استفاده از دادیاب، آسایش و آرامش حقوقی را برای خودتان فراهم کنید.
همراه حقوقی شما، دادیاب

برچسب ها
نظرات 0